Dom Opinie Recenzja telewizora Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Recenzja telewizora Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Koneserzy telewizorów LCD z wyraźnym, maksymalnie realistycznym obrazem odnajdą w modelu 4S 43 T2 od Xiaomi wiele zalet: wysokiej jakości obraz, dźwięk przestrzenny, przyjazny interfejs użytkownika, szybka konfiguracja, nieprzerwana praca. Średnie ceny wahają się od 20 do 24 tysięcy rubli. Zebrałem najważniejsze cechy telewizora, przestudiowałem recenzje i opinie ekspertów, podkreśliłem zalety i wady. Wynik jest pod koniec recenzji.

Ten model uczestniczy w ocena najlepszych telewizorów i w ranking najlepszych telewizorów 43 cale.









Ekran

Telewizor Xiaomi Mi 4S 43 T2

43-calowy ekran, rozdzielczość - 3840 × 3160, bezpośrednie podświetlenie LED. Jasny, bogaty w kolory panel VA. Częstotliwość odświeżania wynosi 60 Hz. Ekran obsługuje technologię HDR (4K Ultra), która zapewnia szczegóły i lepszą reprodukcję kolorów.

W porównaniu do bliskich konkurentów cenowych, Panasonic TX-43DR300ZZ ma niższą rozdzielczość i niższy indeks częstotliwości odświeżania. Modele o podobnej lub lepszej jakości obrazu będą nieco droższe.

Xiaomi 4S 43 T2 ma funkcję ochrony oczu, którą należy włączyć ręcznie, aby zapewnić bezpieczne oglądanie. Zalecana odległość od ekranu do poziomu oczu to 181 cm.

Wygląd

Telewizor Xiaomi Mi 4S 43 T2

Obudowa telewizora jest szara, wykonana z metalu metodą zginania bezszwowego. Zmniejszona grubość ramki przyczynia się do realistycznego postrzegania obrazu. Grubość ze stojakiem - 23,3 cm Możliwość montażu na ścianie VESA300 × 300 mm... Stojak można zdjąć.

Złącza

Telewizor Xiaomi Mi 4S 43 T2

Telewizor wyposażony jest we wszystkie niezbędne złącza:

  • dwa USB;
  • trzy HDMI;
  • jedno wejście do podłączenia do sieci lokalnej;
  • do telewizji kablowej;
  • do telewizji satelitarnej;
  • wkłady składowe i kompozytowe;
  • gniazdo CI + 1.4;
  • Wyjście 3,5 mm do podłączenia słuchawek i systemu audio;
  • optyczne wyjście audio.

Łączność Wi-Fi, Bluetooth 4.2 o niskim zużyciu energii, którym nie mogą pochwalić się wszyscy bezpośredni konkurenci. Panasonic TX-43DR300ZZ nie obsługuje Wi-Fi, a Hyundai H-LED43U601BS2S i Thomson T43USM5200 nie obsługują bluetooth.

Dźwięk

Telewizor Xiaomi Mi 4S 43 T2

System głośników - dwa głośniki obsługujące DTS-HD i Dolby Audio o mocy wyjściowej 16 W. Wraz z efektami stereo o niskiej częstotliwości, odtwarzanie zapewnia wciągające wrażenia wizualne.

W zależności od wymagań dotyczących jakości dźwięku można poszukać bardziej zaawansowanych modeli. Na przykład przepłacaj 1000 rubli za Thomson T43USM5200 z dodatkową funkcją wyrównania głośności lub poszukaj techniki o większej mocy akustycznej. Ale ta opcja jest całkiem dobra, biorąc pod uwagę cały zakres możliwości.

Funkcje

Telewizor Xiaomi Mi 4S 43 T2

Model działa na Androidzie. W mediatece znajdują się filmy i programy na ponad 700 tysięcy godzin oglądania. Funkcja PatchWall - wraz ze wzrostem godzin oglądania treści są sortowane dokładniej w oparciu o preferencje. Dodatkowo możesz przesyłać treści ze smartfona na ekran.

Dostępna jest funkcja TimeShift (zatrzymanie oglądania) i nagrywanie wideo. Sterowanie głosowe: może służyć do sterowania telewizorem i innymi urządzeniami Xiaomi.

Nie ma tutaj funkcji automatycznego wyłączania, a także funkcji ochrony dzieci, takich jak na przykład Thomson T43USM5200, za które przepłacisz tylko 500-1000 rubli.

Zalety i wady

Telewizor Xiaomi Mi 4S 43 T2

Korzyści:

  • efekt pełnego zanurzenia;
  • wygoda, funkcjonalność, prosty interfejs;
  • kontrola głosu;
  • przystępna cena z tak wieloma udogodnieniami;
  • lakoniczny design, bezszwowa rama;
  • duża przekątna;
  • Bezpośrednie podświetlenie LED;
  • głośność dźwięku;
  • obsługa Wi-Fi, Bluetooth;
  • obecność wbudowanej pamięci.

Wady:

  • niewystarczająco funkcjonalny pilot;
  • musisz ręcznie skonfigurować automatyczne aktualizacje aplikacji;
  • czasami aplikacje zwalniają, jeśli ustawienia są niepoprawne, występują problemy z uruchamianiem filmów z Youtube;
  • nie można oglądać obrazów 3D;
  • brak zakrzywionego ekranu;
  • brak wbudowanej kamery.

wnioski

Telewizor Xiaomi Mi 4S 43 T2

Model 4S 43 T2 od Xiaomi przyciągnie tych, którzy szukają wysokiej jakości sprzętu AGD i nie mają ochoty eksperymentować z nie zawsze niezbędnymi innowacjami funkcjonalnymi i interfejsowymi. Podczas przeglądania treści dominuje design i praktyczność.

Model jest nowy (2019), w wielu funkcjach i cechach wygrywa na tle starszych analogów (Panasonic TX-43DR300ZZ - 2016 r., Thomson T43USM5200 - 2018). Fani Xiaomi, którzy mają w domu inne urządzenia tego producenta, będą preferować tę markę.

4093 0

Dodaj komentarz

Jak wybrać

Opinie

Remont